Pokochać siebie w Polsce

Dlaczego podjęłam się takiego tematu jak Pokochać siebie w Polsce? Kiedyś rozmawiałam z pewnym Człowiekiem, który zwrócił mi uwagę na to, że ludzie się nie szanują. Naprawdę. Zawsze podziwiamy kogoś dla nas nieosiągalnego, z daleka, często z zagranicy… Nie doceniamy tych, których mamy pod nosem… Ta rozmowa wpadła mi w ucho i w serce. Kurczę, tak jest! Zaczęłam obserwować z jeszcze większą uwagą to, co mnie otacza i postanowiłam namalować serię obrazów POKOCHAĆ SIEBIE… W POLSCE. Dzisiaj chciałam Was serdecznie zaprosić do Czajka art Gallery w Centrum Praskie Koneser, w pasażu na moją wystawę obrazów 21 sierpnia o godzinie 18. Będzie mi bardzo miło Was gościć.

Wystawa w Czajka Art Gallery – Pokochać siebie w Polsce

W tych obrazach jest moja serdeczność i wdzięczność do ludzi, których spotykam na swojej drodze. Czasami są to obce osoby. W jednym przypadku zdjęcia ściągnęłam z internetu. Ale głównie są to osoby, którym sama zrobiłam zdjęcia, osoby które szanuję, podziwiam i które zasługują na uwagę. Tak, na uwagę. Każdy z nas na nią zasłużył swoim
istnieniem. Ja też i Ty też. Gdzie można zobaczyć wystawę Katarzyny Czajka Pokochać siebie w Polsce? Pierwszy raz obrazy można będzie obejrzeć na wystawie w Centrum
Praskim Koneser, w pasażu, a konkretnie w Czajka art Gallery. Potem planuję kolejne wystawy o których będę na bieżąco informować i zapraszać.

Pokochać siebie w Polsce
Zaproszenie na wernisaż. Pokochać siebie w Polsce.


Dlaczego pokochać siebie?


Bo każdy z nas zasługuje na miłość i szacunek. Dlatego namalowałam zwykłych, a jednak niezwykłych ludzi. Kolorystyka moja ulubiona, bo biało-czerwona. Nie dzielmy się, bo wszyscy jesteśmy dumnymi Polakami i tylko od nas zależy jak jesteśmy postrzegani w świecie. Nie tylko w świecie, ale w naszym otoczeniu, środowisku, czy rodzinie.
Jaka czeka niespodzianka tych, którzy odwiedzą moją wystawę Pokochać siebie… w Polsce?
Mam niespodziankę, bo dla tych, którzy zostawią swoją wizytówkę, polubią nasze strony na mediach społecznościowych i zostawią na nich komentarz. To będzie jeden z obrazów. Taki malutki, ale prosto z serca płynący. Będzie też druga niespodzianka. Podczas wernisażu odbędzie się recital Kiryła Keduka i Luby Soloduhiny, razem i osobno. Zapraszam.

Katarzyna Czajka

Powiązane wpisy